PROVOZNÍ PRACOVIŠTĚ

Odborný výcvik 2. a 3. ročníků oborů instalatér, 4. ročníku oboru mechanik seřizovač a 3. a 4. ročníku oboru mechanik plastikářských strojů je zajišťován na provozních pracovištích firem. Výuka odborného výcviku je zajišťována smluvně s firmami, které mají požadované materiálně-technické zázemí. Výuka probíhá pod vedením instruktorů z jednotlivých firem a učitelů odborného výcviku.
 

 

PRACOVIŠTĚ MECHANIK SEŘIZOVAČ:

 


Antonín JOCH Svitavy
Protechnik Consulting s.r.o. M.Třebová
KOH-I-NOOR Ponas s.r.o. Polička
Czech Blades s.r.o. Jevíčko
ALEMA Lanškroun a.s. - divize UNIPLUS Nástrojárna Moravská Třebová
Armaturka Vranová Lhota a.s.
Flídr s.r.o. Široký Důl
Jiří Řebíček - Metalplast Polička
TOS a.s. Svitavy
DAVSCH s.r.o. Svitavy
ZV KOVO s.r.o. Rudoltice
HŠV Stroje a.s. Polička
RAWELA s.r.o. Žichlínek
DGF a.s. M.Třebová
P-D Refraktories CZ a.s. - divize Výroba forem Svitavy
Kovovýroba Angelov Bohuslav Svitavy
AUTO MOTIVE INDUSTRIAL a.s. Litomyšl

Poličské strojírny a.s.

WIA s.r.o. Útěchov

KOVO Koudelka Damníkov

Fortell s.r.o. Lanškroun

THT s.r.o. Polička


PRACOVIŠTĚ MECHANIK PLASTIKÁŘSKÝCH STROJŮ:


REHAU, s.r.o.  Moravská Třebová

SCHAEFFLER s.r.o. Svitavy
IMS-DRAŠNAR s.r.o.  Česká Třebová

RAVENSBURGER Karton s.r.o. Polička
Josef Škrkoň – Techplast, a.s.  Česká Třebová
Treboplast, s.r.o.  Moravská Třebová
ATEK s.r.o. Moravská Třebová
MSSL ADVANCED POLYMERS, s.r.o.  Dolní Ředice
OBALPLAST-ZDENĚK CEE  Turnov
Letoplast, s.r.o.  Letovice
SKALEX-PLAST s.r.o.  Svitavy
Josef Škrkoň – Techplast, a.s.  Česká Třebová
H&P plast, s.r.o.  Bystré
ALEMA Lanškroun a. s.

VISCUMA PLASTIC Strážná


PRACOVIŠTĚ NÁSTROJAŘ:

PPT Linhartice

SCHAEFFLER s.r.o. Lanškroun

KOVOvýroba Svitavy


PRACOVIŠTĚ OBRÁBĚČ KOVŮ:

ATEK s.r.o. Moravská Třebová

P-D Refraktories CZ a.s. - divize Výroba forem Svitavy


PRACOVIŠTĚ STROJNÍ MACHANIK:

Sklárny Morávia - Úsobrno
REHAU, s.r.o.  Moravská Třebová




PRACOVIŠTĚ INSTALATÉR:

DATOP s.r.o. Svitavy
INSTALATÉR s.r.o. Svitavy
EKOTOP Svitavy
Brázda Svitavy
Lněnička Svitav
Satur Česká Třebová
Tříska Jevíčko
Profitop Litomyšl
Jiří Bureš Polička
Stoklásek Pomezí