ZAMĚSTNANCI ŠKOLY
Ředitel
|
Zástupce ředitele praktického vyučování |
Zástupce ředitele teoretického vyučování |
Ekonomické oddělení |
Ing. Leoš Říha | Mgr. Alice Štrajtová Štefková | Mgr. Lubomír Brix | Ing. Michal Richter |
Klára Salivarová | Sekretariát |
UČITELÉ TEORETICKÉHO VYUČOVÁNÍ
Jméno a příjmení |
Které předměty učí |
Mgr. Bajerová Dita | ANJ |
Mgr. Bečičková Soňa | CJL |
Mgr. Brix Lubomír
|
FYZ, IKT
|
Ing. Hájek Josef
|
TE, TED, STR
|
Mgr. Chaloupková Jana | FYZ, ZEK, OBN, CHE |
Ing. Choutka Petr
|
SMK, ZTI, VTP, TED, TME
|
Mgr. Lušková Kristýna |
ANJ, DEJ |
Mgr. Nekvinda Pavel
|
MAT
|
Mgr. Snášil Robert
|
TEV, EKN
|
Ing. Polanský Jiří
|
STT, TE, IKT, STR
|
Ing. Pospíšil Pavel
|
TED, TE, TZP, PSM, AS
|
Ing. Zahradník Otakar | TED, STT, TM |
ZKRATKY PŘEDMĚTŮ
Název předmětu |
Zkratka |
Název předmětu |
Zkratka |
Český jazyk a literatura
|
CJL
|
Instalace vody a kanalizace
|
IVK
|
Anglický jazyk
|
ANJ
|
Vytápění
|
VTP
|
Německý jazyk
|
NEJ
|
Zdravotechnická instalace
|
ZTI
|
Občanská nauka
|
OBN
|
Stavební materiály a konstrukce
|
SMK
|
Dějepis
|
DEJ
|
Technické kreslení |
TEK
|
Matematika |
MAT
|
Strojírenská technologie
|
STT |
Fyzika
|
FYZ
|
Strojnictví
|
STR
|
Chemie
|
CHE
|
Technologie
|
TE
|
Základy ekologie
|
ZEK
|
Technologie zpracování plastů
|
TZP
|
Informační a komunikační technologie
|
IKT
|
Technická mechanika
|
TM
|
Tělesná výchova
|
TEV
|
Technická měření
|
TME
|
Ekonomika
|
EKN
|
Automatizace strojů
|
AS
|
Technická dokumentace |
TED
|
Plastové materiály
|
PSM
|
UČITELÉ ODBORNÉHO VÝCVIKU
Jméno a příjmení |
Vyučovaný obor |
Němec Josef
|
instalatér ● strojní mechanik - zámečník
|
Kočvara Jiří
|
obráběč kovů ● mechanik seřizovač ● mechanik plastikářských strojů
|
Horvát Ladislav
|
strojní mechanik – zámečník
|
Czehowský Josef |
nástrojař
|
Chlup Jiří
|
strojní mechanik - zámečník ● nástrojař ● instalatér
|
Náhlík Petr
|
obráběč kovů ● mechanik seřizovač ● nástrojař ● strojní mechanik
|
Náhlík Ondřej |
mechanik seřizovač ● obráběč kovů ● mechanik plastikářských strojů |
Lubomír Slezák |
nástrojař ● obráběč kovů ● mechanik seřizovač |
Zelinka Zdeněk
|
mechanik plastikářských strojů ● obráběč kovů ● mechanik seřizovač
|
NEPEDAGOGIČTÍ PRACOVNÍCI
Cebáková Věra |
mzdové oddělení |
Nedoma Miroslav |
údržbář v budově na ulici Nádražní |
Masařík Zdeněk |
úklid ve škole na ulici Richarda Kloudy |
Bárta Petr |
skladník |
Nováková Marcela |
výdejna |
Kovářová Andrea |
úklid v budově na ulici Nádražní |
Angelová Jiřina |
úklid ve škole na ulici Alešova |
PRACOVNÍCI DOMOVA MLÁDEŽE
Kinclová Soňa |
vychovatelka |
Marková Miroslava |
vychovatelka |
Vrtěnová Leona |
úklid |