Návštěva Aquatherm Praha

Ve čtvrtek 21. dubna se naši žáci obru instalatér rozjeli do Prahy. Při této příležitosti navštívili 24. mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky - Aquatherm. Pro naše žáky je to

Číst více

Projektový den IKAP

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 se konal v našich dílenských třídách SOU Svitavy projektový den. Žákům ZŠ Felberova jsme nejdříve vysvětlili, co budou dělat a provedli jsme instruktáž BOZP. Seznámili jsme je s nářadím, výkresy, šablonami a hotovým finálním výr

Číst více

Tablo třídy 4. M

Přijďte se podívat na naše tablo ... a najdete říďu Říhu?

Číst více

Přijímací zkoušky

Na naší škole se konali jednotné přijímací zkoušky pro uchazeče na maturitní obory. Přejeme hodně štěstí.

Číst více