Exkurze v rámci projektu „ Projektový den mimo školu“

V pátek 24. 9. 2021 jsme se v rámci projektu „ Projektový den mimo školu“ zúčastnili exkurze s žáky 2.a 3. ročníku oboru instalatér (celkem 41 žáků). Ve firmě Agro Kunčina byla exkurze součástí Dne otevřených dveří slunečných elektráren 2021. Této přílež

Číst více

Sportovní den

Ve stejný den, kdy u nás probíhaly Technohrátky, se konal sportovní den pro naše žáky.

Číst více

TECHNOhrátky v SOU Svitavy

Ve středu 15. září bylo ve Středním odborném učilišti Svitavy pěkně živo! Ráj strojírenských oborů totiž hostil TECHNOhrátky roku 2021. Žáci základních škol se přijeli seznámit s obory mechanik seřizovač, strojní mechanik, obráběč kovů, nástrojař a s unik

Číst více

Zahájení školního roku 2021/2022 - 1. ročníky

Zahájení školního roku 2021/2022 - 1. ročníky Školní roku bude zahájen 1. 9. 2021 v 9:00 hodin v budově na Richarda Kloudy 4 pro obory: mechanik seřizovač, nástrojař a strojní mechanik. 10:00 hodin v budově na Richarda Kloudy 4 pro obory: instalatér a

Číst více

Žák roku 2021

Dne 22. 6. se v obřadní síni Langerovy vily uskutečnilo tradiční slavnostní předávání cen pro svitavské žáky a žákyně roku 2021. Za naši školu SOU Svitavy jsme nominovali žáka 3. ročníku, učebního oboru strojní mechanik. Jan Schustr si zaslouží ocenění

Číst více